Jdi na obsah Jdi na menu
 


Projekty

4. 11. 2006

Projekty v Keni

Kampaň lidské podpory je mezinárodním projektem Humanistického hnutí. Lidé z Evropy a Afriky se snaží vytvořit řetěz vzájemné pomoci, aby vyřešili problém uspokojení základních lidských potřeb v některých zemích Afriky. Činnost v rámci kampaně je zcela dobrovolná, nemá však humanitární charakter. Veškeré projekty jsou založeny na principu solidarity, reciprocity a autoorganizace lidí v prostředí, ve kterém žijí. To znamená, že učí lidi přistupovat k řešení problémů aktivně a odnaučuje pouhé pasivní čekání na pomoc.
Tím dává tento projekt mnohem větší naději do budoucnosti a zároveň probouzí lidskou důstojnost a důvěru ve vlastní schopnosti. Ten, kdo začne aktivně organizovat některý z projektů, dostává podporu a pomoc a na oplátku pomáhá dalším nastartovat podobné projekty jinde.

ObrazekObrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

adopce na dálku

(xirisx, 25. 10. 2008 17:22)

AHOJ JMENUJÍ SE IRENA A CHTĚLA BYCH ADOPTOVAT HOLČIČKU Z AFRIKY ,MĚLA BY MÍT KOLEM 3AŽ 6LET POKUD BY TOHLE BYLO MOŽNÉ MOJE RODINA BY JSME JÍ MOHLY POSKYTNOUT TO CO POTŘEBUJE A TAKÉ POMOCI VŠE KE VZDĚLÁNÍ MUŽE TO BÝT I CHLAPEC .DĚKUJÍ A DOUFÁM ŽE SE BRZO OZVETE

je mi jich hrozně..

(ada, 21. 5. 2007 11:49)